Byki zdecydowanie nie zasypały gruszek w popiele i coraz odważniej pomagają odkryć nowe pułapy cenowe BTC po najwyższym tygodniowym zamknięciu w historii.

Bitcoin rozpoczyna nowy tydzień od wahań i świeżych historycznych maksimów, ponieważ zmienność cen BTC utrzymuje się na stałym poziomie.

Największa kryptowaluta osiągnęła najwyższe w historii tygodniowe zamknięcie, ale byki w dalszym ciągu napotykają silny opór, jeśli chodzi o wybicie w górę.

W miarę jak trwa walka o odkrywanie cen, Bitcoin znajduje się w znanym stanie zmienności – presja sprzedaży na kluczowych psychologicznych poziomach cen w połączeniu z nieustanną ofertą ze strony funduszy typu spot ETF.

Bitcoin z nowym ATH na całym świecie

Kapitalizacja Bitcoina wyprzedza Meta Platforms i srebro!

Obecna kapitalizacja Bitcoina na poziomie $1.409 T plasuje go na 8 pozycji największych aktywów na świecie, wyprzedzając tym samym Meta Platforms (Facebook, Instagram), Berkshire Hathaway samego Warrena Buffeta oraz srebro.

Wygląda na to, że powoli musimy zacząć przyzwyczajać się do okresu, kiedy każdy dzień może przynosić kolejne bicie rekordu.