DEFI

Token airdrop

Airdrop: Potwierdzony
Status: Zakończony
Data dropu: 15.02.2024
Data listingu: 31.01.2024
Wsparcie: HOF Capital, OKX Ventures, Huobi Ventures, Mexc
Koszt udziału: b/d
Czym jest DeFi?

De.Fi jest platformą służącą do poprawy bezpieczeństwa w świecie blockchain. To świetny przykład, że każdy może w pełni wykorzystać rewolucję finansową Web3, jednocześnie inwestując pewnie, bez obawy, że coś się stanie.
Stając się zasadniczo Robinhoodem nurtu #DeFi, możemy stać się więksi i lepsi niż nasi odpowiednicy w Web2, ze względu na brak znacjonalizowanych ograniczeń finansowych lub przestrzeganie starszych technologii.

Jak rozpocząć?

Aby rozpocząć proces rejestracji, kliknij w link poniżej – dzięki temu odwdzięczysz się naszemu zespołowi za pracę, którą wykonujemy dla was przeszukując blockchain w poszukiwaniu ciekawych projektów z potencjalnymi airdropami 🙂

Pierwszy etap to oczywiście stworzenie swojego konta. Po kliknięciu w powyższy link zostajemy przeniesieni na powitalną stronę:

Po kliknięciu w button „Create De.Fi Account” naszym oczom ukaże się modal, który poprowadzi nas poprzez proces rejestracji:
Airdrop timeline

DEFI Airdrop Season 1

W sezonie 1 zaplanowany jest zrzut 3 800 000 tokenów DEFI! 🪂Snapshop został wykonany 7 lutego o godzinie 13:00 czasu UTC.

Punkty są przydzielane w dwóch kategoriach: De.Fi SocialFi oraz Diamond Hands.

Będziesz miał 3 tygodnie na odebranie pierwszego sezonu De.Fi Airdrop, jeśli się do niego kwalifikujesz. Roszczenie rozpoczęło się 15 lutego 2024 r. i będzie można dochodzić roszczeń do 7 marca 2024 r.

Kliknij tutaj aby sprawdzić czy jesteśmy eligible.

DEFI $100,000 Quest 2

Quest startuje 28.12.2023 i będzie trwać przez najbliższe 90 dni.

Nagrody: 50 000 $ w $USDC + 50 000 $ w nabytych tokenach $DEFI. Dystrybucja zostanie ogłoszona na końcu zadania.

  • Daily Tasks (Codzienne zadania): codziennie wykonuj Zadania, aby zdobyć więcej punktów i zwiększyć swój poziom, aby otrzymać wyższą nagrodę!
  • Daily Bounties (Codzienne nagrody) : pojawiaj się codziennie, aby zdobyć więcej XP, piąty dzień z rzędu będziesz miał szansę zakręcić kołem loterii i zdobyć MAKSYMALNĄ nagrodę.
  • Tiers (Poziomy): zdobywaj kolejne poziomy w miarę zdobywania punktów. Z każdym nowym poziomem Twoje szanse na wygraną będą rosły.
  • Swap Score (Wynik wymiany): podczas tej podróży będziesz mógł zdobyć dodatkowe punkty dzięki https://de.fi/swap. Twój wynik wymiany jest obliczany na podstawie Twojej aktywności związanej z wymianą w ostatnim tygodniu Zadań i resetuje się co 7 dni.
  • Special Task (Specjalne zadania): pochwal się swoją przynależnością do De.Fi Army, dodając „💙 De.Fi Army” do nazwy użytkownika na X. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się: zarabiasz teraz 100 punktów dziennie za to zadanie.
  • Referral score (Wynik polecenia): Możesz także zapraszać znajomych za pomocą linku polecającego, aby zdobywać punkty za ich wymianę i inne osiągnięcia! Im więcej masz poleconych, którzy zostaną wymienieni – tym więcej punktów otrzymasz.

Ryzyko Inwestycyjne w Kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z wysokim ryzykiem i może prowadzić do znaczących strat finansowych. Rynki kryptowalut są nieprzewidywalne i zmienne. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej, zaleca się dokładne zapoznanie się z ryzykiem oraz konsultację z niezależnym doradcą finansowym. Niniejsza strona i zawarte w niej informacje nie stanowią porady finansowej.