Według założyciela Telegramu, Pavela Durova, viralowy sukces Hamster Kombat i jego zbliżająca się premiera tokena na sieci TON może przyciągnąć setki milionów ludzi do Web3.

W publicznym poście skierowanym do 2,7 miliona subskrybentów swojego kanału na Telegramie Durov podkreślił rosnący sukces viralowej gry typu clicker. Od premiery w marcu 2024 roku gra przyciągnęła ponad 200 milionów graczy.

Kiedy Hamster Kombat uruchomi swój token?

Oficjalny plan działania projektu, umieszczony na jego stronie internetowej, podkreśla, że ​​rozwój infrastruktury onchain i wdrażanie portfela w grze zostały zakończone w czerwcu.

Chociaż zespół nie ujawnił żadnych dalszych szczegółów na temat daty oficjalnego uruchomienia swojego tokena, gracze mogą łączyć portfele TON w grze od czerwca 2024 r.

Twórcy gry napisali także wiele postów na Telegramie, X i YouTube, podkreślając, że zysk na godzinę to najważniejszy wskaźnik, który gracze powinni wziąć pod uwagę przed długo oczekiwanym zrzutem tokenów.

Rekord Guinnessa w Hamster Kombat

Hamster Kombat pobił kilka rekordów świata w wyniku gier i mechaniki społecznościowej. Sama strona YouTube gry przewyższa liczbę subskrypcji Mr Beast, który jest najczęściej subskrybowanym kanałem tej platformy na świecie.

Serwis Cointelegraph ujawnił, że zespół złożył wniosek o wpis do Księgi Rekordów Guinnessa jako pierwszy kanał YouTube, który zdobył ponad 10 milionów subskrybentów w tydzień (sześć dni, 13 godzin i 15 minut), a także osiągnął inne kamienie milowe związane z liczbą subskrybentów.

Czym jest Hamster Kombat?

Hamster Kombat stał się najpopularniejszą miniaplikacją Telegram w gatunku gier tap2earn. Twórcy opisują grę jako „symulator dyrektora generalnego giełdy kryptowalut”, a nie grę „klikającą” lub „taperującą”.

Założenie jest proste. Gracze rozpoczynają jako łysy chomik, który podpisał kontrakt jako dyrektor generalny giełdy kryptowalut. Użytkownicy klikając w awatara chomika generują monety w grze, ale podstawowa mechanika wymaga od graczy zakupu ulepszeń wymiany w celu zwiększenia ich zysku na godzinę.

Posiadasz Telegram i chcesz zacząć budować swoją wirutalną giełdę? Kliknij poniżej:

Zagraj już teraz
Wchodząc przez nasz link wspomagasz dalszy rozwój serwisu 🙂